تاریخچه و هدف تاسیس جوزای بنفش:

 

فروشگاه جوزای بنفش یا Gemini.Vio  از سال 98 فعالیت خود را در زمینه ارائه  محصولات سلامت آغاز نموده است.
موئسس این فروشگاه دکتر رضا اسدی می باشد. ایشان که کارآفرین حوزه تکنولوژی های سلامت هستند، با هدف ارتقای سلامت تصمیصم به تاسیس این فروشگاه آنلاین گرفتند.

در این فروشگاه آنلاین که متصل به سامانه آموزش و ارتقای سلامت معروف کشور تحت عنوان تله هلث می باشد، در کنار آموزش هایی که در آن سامانه ارائه می شود، محصولات مناسب و مرتبط که کارایی و کیفیت آنها مورد ارزیابی دقیق پزشکان و متخصصین وبسایت قرار گرفته است، عرضه می شوند.

این هدف در کنار آموزش بعنوان یک خدمت اساسی در ارتقای سلامت، کالاهای مناسب برای حفظ و ارتقای سلامت نیز عرضه می شوند که کاری است که برای اولین بار در نوع خود در کشور اجرایی شده است.

فروشگاه جوزای بنفش یا GeminiVio ، تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین این حوزه، با همراهی مشتریان و منتقدین مجرب می باشد. همچنین ما در این فروشگاه با ارائه خدماتی چون مشاوه رایگان با پزشک این اعتماد را در ذهن مشتریان بوجود میاوریم که واقعا به فکر سلامتی مشتریان خود می باشیم.

مشتریان ما می توانند با مشاوره رایگان پزشکان بهترین انتخاب را برای سلامت پوست و موی خود داشته باشند.

از دیگر خدمات جوزای بنفش می توان به مشاوره قبل از انتخاب محصول تا نحوه مصرف، خدمات پس از فروش و پاسخگویی به تمامی سوالات مشتریان در اینستا گرام، واتساپ و تلگرام اشاره کرد.

 

امیدواریم تجربه بسیار خوبی از خرید در وبسایت ما داشته باشید.