تاریخچه و هدف تاسیس سیب سل:

 

فروشگاه سیب سل  از سال 98 فعالیت خود را در زمینه ارائه  محصولات آرایشی بهداشتی آغاز نموده است.
موئسس این فروشگاه خانم دکتر گنجعلی می باشد. ایشون با هدف بهبود سلامت و ایجاد شغل برای جوانان  تصمیصم به تاسیس فروشگاه سیب سل گرفتند.

حال شاید این سوال در ذهن شما بوجود بیاید که سلامت چه ربطی به لوازم آرایشی بهداشتی دارد؟

از آنجایی که همیشه سلامت انسان از طریق مختلف در خطر عوامل محیطی قرار می گیرد و یکی از آسیب پذیرترین ارگانهای بدن که نمود سلامت بیرونی و نشان دهنده زیبایی انسان است پوست میباشد. .در فروشگاه سیب سل بهترین برند های لوازم آرایشی و مراقبتی  عرضه می شود  که علاوه بر زیبایی به سلامت و بهداشت پوست نیز کمک می کند

فروشگاه سیب سل ، تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین این حوزه، با همراهی مشتریان و منتقدین مجرب می باشد. سیب سل  بر آن است تا بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی از برترین برندهای دنیا را برای مشتریان خود فراهم کند. همچنین سیب سل با ارائه خدماتی چون مشاوه رایگان با پزشک این اعتماد را در ذهن مشتری بوجود میاورد که واقعا به فکر سلامتی مشتریان خود می باشد. مشتریان سیب سل می توانند با مشاوره رایگان پزشکان بهترین انتخاب را برای سلامت پوست و موی خود داشته باشند.از دیگر خدمات سیب سل می توان به مشاوره قبل از انتخاب محصول تا نحوه مصرف ، خدمات پس از فروش و پاسخگویی به تمامی سوالات مشتریان در اینستا گرام، واتساپ و تلگرام اشاره کرد.

 

امیدواریم تجربه بسیار خوبی از خرید در وبسایت ما داشته باشید.